Parafia w Jelitkowie ul.Kapliczna 15 tel. (58)5532230 GDAŃSK

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
 28.06.2020 r.

1. Witamy wszystkich gości i wczasowiczów, przebywających na terenie naszej parafii i życzymy dobrego, słonecznego wypoczynku.

2. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe do wtorku włącznie o godz. 17.30.

3. W kalendarzu liturgicznym:
    • w poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To nasza uroczystość

odpustowa.  Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Mszy Św. o godz. 9.00 przewodniczył

będzie ks. kanonik Mieczysław Adamczyk – rezydent w parafii Św. Jacka w Straszynie.

Natomiast Mszy Św. o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. kanonik Marek Adamczyk – proboszcz

w parafii Św. Jadwigi Królowej w Gdyni – Karwinach, członek Rady Duszpasterstwa Harcerzy.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości do licznego udziału w uroczystościach odpustowych;
    • w piątek Święto Św. Tomasza, apostoła. Msza Św. dla emerytów i rencistów o godz. 9.00.

4. W najbliższym tygodniu będziemy przeżywać również Dni Eucharystyczne:
    • I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne;
    • I piątek miesiąca – okazja do Spowiedzi rano 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00, od godz. 8.30

do 9.00 oraz popołudniu od godz. 17.00.
    • I sobota miesiąca – o godz. 17.00 Różaniec Fatimski.

5. Od środy rozpoczniemy lipiec – miesiąc poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

Informujemy również, że od środy 1 lipca wracamy do porządku nabożeństw tygodniowych.
Plan nabożeństw wywieszony jest w gablocie ogłoszeń.
Pragniemy także zaznaczyć, że w trakcie letnich wakacji (lipiec – sierpień) adoracja indywidualna i okazja
do spowiedzi będzie wyłącznie od godziny 8.00 do 9.00.
Nie będzie natomiast adoracji popołudniowej (od 17.00 do 18.00).

6. Pragniemy poinformować, że jest jeszcze kilka wolnych intencji w lipcu i sierpniu, zwłaszcza w dni powszednie. Zachęcamy do zamawiania.

7. Prasę katolicką można nabyć w przedsionku kościoła.

8. Za zmarłych z parafii, naszych rodzin i zmarłych kapłanów – Dobry Jezu…

Wcześniejsze ogłoszenia znajdują się w zakładce Archiwum ogłoszeń
oraz Archiwum ogłoszeń nowszych.